Logo Gminy Kawęczyn
Powróć do: Aktualności

Zaproszenie na webinarium - 20.06.2024 r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie prowadzony przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pn. „Uczę się przez całe życie! Dotacje na szkolenia”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 20.06.2024 r., ONLINE na platformie Zoom.

W tym dniu odbędą się dwa spotkania, o tej samej tematyce, w godzinach:

  • od 09:00 do 10:00,

oraz

  • od 12:00 do 13:00.

Celem webinarium jest przedstawienie informacji o możliwościach i warunkach uzyskania wsparcia dla przedsiębiorców oraz ich pracowników na podniesienie kompetencji i kwalifikacji oraz dla osób fizycznych.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i kwalifikacji. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 19.06.2024 r. (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

Zapisy na webinarium w godzinach:

Po zakończonej rekrutacji otrzymają Państwo link do spotkania online. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, należy poinformować o tym organizatora - umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Prowadzący: Specjalista ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

Organizator: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie prowadzony przez WARP Sp. z o.o., ul. Geodetów1, 64-100 Leszno
+48 61 65 06 261, +48 61 65 06 262
pife.leszno@warp.org.pl

Źródło: Strona internetowa Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.