Logo Gminy Kawęczyn
Powróć do: Aktualności

Zaproszenie do udziału w szkoleniu!

Turecka Izba Gospodarcza w Turku serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu : Design Thinking – jak tworzyć produkty dopasowane do Klientów?

Jak tworzyć nowe produkty by dotrzeć do potencjalnego klienta? W jaki sposób udoskonalić te produkty, które już mamy? Bezpłatne szkolenie „Design Thinking – jak tworzyć produkty dopasowane do Klientów” nauczy, jak tworzyć produkty i usługi, które odpowiadają na potrzeby klientów. Celem metody Design Thinking jest kreowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dokładnie dopasowanych do oczekiwań rynku. Jest to podejście do projektowania, które nie tylko dostarcza narzędzi, ale również motywuje do zgłębiania potrzeb klientów. Sprawia to, że tworzone produkty mają większą szansę powodzenia na rynku, ponieważ tworzone są w odpowiedzi na uświadomione oraz nieuświadomione potrzeby konsumenckie.

Termin szkolenia: 21.03.2024r. (czwartek), godz.10:00-15:15.
Miejsce szkolenia: Turecka Izba Gospodarcza, ul. Stefana Żeromskiego 37, 62-700 Turek.

W celu zapisania się na szkolenie należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego pod wskazanym linkiem - Kliknij Tutaj 

Warsztaty poprowadzą eksperci z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego działającego w przestrzeni Design Thinking oraz wsparcia przedsiębiorców.

Uczestnicy szkolenia:

  • przedsiębiorcy z sektora MŚP (w tym pracownicy firmy);
  • osoby fizyczne poszukujące pracy lub planujące rozpocząć działalność gospodarczą;
  • absolwenci wchodzący na rynek pracy.

 Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z Panią Karoliną Halladin pod numerem telefonu: 696 012 126 lub adresem e-mail: life@ppnt.poznan.pl

Źródło: Turecka Izba Gospodarcza