Logo Gminy Kawęczyn
Powróć do: Aktualności

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców - Innovation Coach w Poznaniu

Jak zaprojektować pomysł na innowację? Czym i dla kogo jest program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki? Jaka jest oferta dotacji dla przedsiębiorców z Wielkopolski?

Między innymi na te pytania zostaną udzielone odpowiedzi podczas pierwszego w tym roku spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców: Innovation Coach w Poznaniu.

Podczas wydarzenia przedstawicielka Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przedstawi możliwości dofinansowania prac badawczo-rozwojowych i innowacyjnych ze środków programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG).

Zostanie zaprezentowana oferta i zasady usługi doradczej Innovation Coach skierowanej do firm, które zamierzają rozpocząć działalność innowacyjną i sfinansować ją ze środków unijnych. Ekspertka branżowa doradzająca przedsiębiorcom omówi praktyczny przebieg coachingu innowacji, a jedna z absolwentek projektu zaprezentuje jego efekty w swojej działalności. Prelegent z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu zapozna uczestników z ofertą dedykowaną wielkopolskim przedsiębiorcom.

Miejsce i czas spotkania: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Posiedzeń nr I (parter), w godzinach od 10:00 do 13:00.

Rejestracja: Kliknij Tutaj 

Agenda wydarzenia dostępna, m.in.  na stronie internetowej Serwisu WRPO - Kliknij Tutaj 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w indywidualnych konsultacjach kwalifikujących do projektu. Liczba miejsc ograniczona!

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). Za jego wdrażanie odpowiada Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w partnerstwie z Instytutem Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk (IPPT PAN).

Innovation Coach to bezpłatna usługa doradcza dla przedsiębiorców, którzy poszukują pomysłów na realizację innowacyjnych projektów, ale nie wiedzą jak ten proces rozpocząć oraz nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działania B+R+I.

Więcej informacji: Kliknij Tutaj

Organiator:

Centrum Projektów Badawczych UE
Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN 
    
 Źródło: Strona internetowa Serwisu WRPO.