Logo Gminy Kawęczyn
Powróć do: Aktualności

H2Poland

Plakat reklamowy dotyczący tragów H2Poland

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, które odbędzie się 24 i 25 kwietnia 2024 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Wydarzenie poświęcone będzie rozwojowi technologii wodorowych, w tym popularyzacji nowoczesnych rozwiązań oraz upowszechnianiu najlepszych praktyk w zakresie realizacji projektów związanych z gospodarką i klimatem.

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND 2024 skupi się ponadto na kluczowych kwestiach dotyczących współpracy międzynarodowej oraz zrównoważonego rozwoju w obszarze gospodarki wodorowej.

W obrębie H2Poland 2024 odbędzie się kilka ścieżek tematycznych  dotyczących kwestii związanych z całym łańcuchem wartości technologii wodorowych, takich jak np. produkcja, wykorzystanie, finasowanie, edukacja i kwestie społeczne. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele  biznesu, nauki oraz władz publicznych z całej Polski, oraz Unii Europejskiej. 

Ponadto przestrzeń wystawiennicza jest nadal dostępna dla firm i instytucji, które mogą wystawiać produkty i rozwiązania dla ponad 2500 odwiedzających, oferując możliwość:

 • wzięcia udziału w największych i najbardziej prestiżowych targach
  wodorowych w Europie Środkowej,
 • zaprezentowania swoich produktów i usług na rozwijającym się
  rynku,
 • poznania nowych potencjalnych klientów i wymiany spostrzeżeń w
  wysoce profesjonalnym środowisku,
 • nawiązania kontaktów z producentami, innowatorami w dziedzinie
  mobilności i dostawcami rozwiązań technologicznych,
 • zaprezentowania swojej marki jako lidera na rozwijającym się rynku
  transformacji energetycznej.

Więcej informacji na temat wydarzenia - Kliknij Tutaj 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego