Logo Gminy Kawęczyn
Powróć do: Aktualności

Zaproszenie na spotkanie tematyczne

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej na spotkanie tematyczne  pn.: „Gospodarka obiegu zamkniętego w MŚP”.

W czerwcu br. rusza nabór wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 do działania 10.2 Wsparcie inwestycji w MŚP i dużych przedsiębiorstwach z Wielkopolski Wschodniej na poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstw i wsparcie rozwoju GOZ, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli pozyskać środki na wdrożenie rozwiązań GOZ.

Podczas spotkania przedsiębiorcy dowiedzą się, jakie korzyści finansowe, społeczne  i środowiskowe może zyskać firma przyjmując koncepcję gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ). Dla firm oznacza to obniżanie kosztów produkcji, zwiększanie efektywności wykorzystania zasobów i promowanie innowacji. Recykling, przeróbka i zmiana przeznaczenia materiałów oraz produktów może prowadzić do znacznych oszczędności, tworzenia nowych możliwości biznesowych i miejsc pracy.

Spotkanie odbędzie w środę, 5 lipca br. się w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie, ul. Zakładowa 4. III p., sala 319.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu, proszone są o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego - Kliknij Tutaj

Program wydarzenia - Kliknij Tutaj 

Źródło: Strona internetowa Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.