Logo Gminy Kawęczyn

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wraz z Partnerami zapraszają na konferencję inaugurującą projekt Droga do zatrudnienia po węglu

Głównym celem projektu jest skuteczne zaktywizowanie 2 200 osób tracących dotychczasowe miejsca pracy w sektorze górnictwa i energetyki konwencjonalnej na obszarze Wielkopolski Wschodniej poprzez doprowadzenie do podjęcia lub kontynuowania zatrudnienia u nowego pracodawcy lub samozatrudnienia i utrzymania działalności przez 1 100 osób oraz uzyskania kwalifikacji przez 1 166 osób.

Projekt realizowany jest przez:

Prywatne Agencje Zatrudnienia:

  • DGA S.A.,
  • Jobs First Sp. z o.o.

Partnerów spoza sektora finansów publicznych posiadający doświadczenie w sferze przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości społecznej:

  • Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych,
  • Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o..

Powiatowe Urzędy Pracy z powiatów objętych transformacją:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Koninie,

  • Powiatowy Urząd Pracy w Turku,

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kole,

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy.


Konferencja odbędzie się 14 maja 2024 r.  o godzinie 10:00 w Centrum Kultury i Sztuki Oskard w Koninie.

Podczas konferencji poruszone zostaną tematy związane z rozwojem przedsiębiorczości Wielkopolski Wschodniej, potencjale rynku i perspektywach związanych z transformacją energetyczną.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą - https://warp.org.pl/wp-content/uploads/2024/05/JOB_AFTER_COAL_Agenda.pdf

Zapisy na konferencję: https://pracapoweglu.pl/

Więcej informacji na temat projektu - https://warp.org.pl/dotacje/klient-indywidualny/droga-do-zatrudnienia-po-weglu/informacje-projektowe-3/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności