Logo Gminy Kawęczyn

DOFINANSOWANIE KORZYSTANIA Z BASENU W OKRESIE FERII ZIMOWYCH

          Gmina Kawęczyn podjęła współpracę z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Turku w zakresie ulgowego korzystania z basenu przez dzieci i młodzież uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych zamieszkujących na terenie Gminy Kawęczyn.

1.         Cena biletu na basen wynosi 14 zł. Gmina Kawęczyn pokrywa 50% ceny biletu tj. 7 zł.

2.         Koszt wejścia na basen dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Kawęczyn wynosić będzie 7,00 zł od osoby.

3.         Ulga obowiązywać będzie w okresie ferii zimowych tj. od dnia 16 lutego do dnia 1 marca 2026 r. w godzinach od 7.00 do 21.30 od poniedziałku do piątku i od 9.00 do 20.30 w soboty i niedziele dla 100 wejść.

4.         Podstawą skorzystania z ulgowego wejścia jest posiadanie i okazanie aktualnej legitymacji szkolnej.

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności