poniedziałek, 05 grudnia 2022r. Imienieny Kryspina i Saby

Strona główna separator separator separator separator separator separator 26 stycznia 2013 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W TOKARACH

26 stycznia 2013 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W TOKARACH

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 26 stycznia 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności za rok sprawozdawczy 2012. Zebranie obsłużyli członkowie Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie w osobach: Wiceprezes Jan Adamczyk oraz Członek Prezydium ks. Antoni Janicki. W zebraniu uczestniczyli jako zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Gminy Kawęczyn Tadeusz Krupiński, były Naczelnik Gminy Kawęczyn Czesław Mocny, Przewodnicząca Komitetu Obchodów 650-lecia Tokar Barbara Osiewała, instruktorka marżonetek, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Tokarach Renata Piontkowska oraz sponsor jednostki Mieczysław Czyżak. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Andrzej Piątkowski. Na Przewodniczącego Walnego  Zebrania wybrano Kazimierza Michalaka,  na protokolanta -  Piotra Ogłazę. Komisja Uchwał i Wniosków wybrana została w następującym  składzie: Mariusz Jatczak, Krzysztof Macudziński i Stanisław Skonieczny. W zebraniu na ogólny stan  48 członków czynnych  uczestniczyło 30 członków. Sprawozdanie z działalności przedstawił Prezes Andrzej Piątkowski, sprawozdanie i  projekt planu finansowego przedstawił  Wiceprezes-Naczelnik Krzysztof Śledź, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej - Mariusz Jatczak. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2012. Walne Zebranie przyjęło plan działalności i plan finansowy na 2013 rok oraz podjęło uchwałę w sprawie działalności organizacyjno-programowej.