niedziela, 22 maja 2022r. Imienieny Julii i Heleny

Strona główna separator separator separator separator separator separator 9 lutego 2013 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

9 lutego 2013 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 9 lutego 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności za rok sprawozdawczy 2012. Zebranie obsłużyli członkowie Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w  Kawęczynie: Komendant Gminny Stanisław Urbaniak oraz Członkowie Prezydium: Henryk Antczak i ks. Antoni Janicki. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, w tym m.in.:  Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Turku bryg. Dariusz Stasiak, Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, Przewodniczący Rady Gminy Kawęczyn Tadeusz Krupiński oraz Proboszcz Parafii Kowale Pańskie ks. Roman Kowszewicz. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Sylwester Górnicki. Na Przewodniczącego Walnego Zebrania wybrano  Józefa Ochockiego,  na protokolanta - Jana Gibasiewicza. W zebraniu na 93 członków czynnych uczestniczyło 63 członków, na 1 członka honorowego uczestniczył 1 członek i na 2 członków wspierających - 1 członek. Sprawozdanie z działalności przedstawił Prezes Sylwester Górnicki, sprawozdanie i  projekt planu finansowego przedstawił Skarbnik Tomasz Dytwiński, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił jej Przewodniczący Andrzej Małolepszy. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2012. Walne Zebranie przyjęło plan działalności i plan finansowy na 2013 rok, podjęło uchwałę w sprawie działalności organizacyjno-programowej i przyjęcia nowego statutu OSP oraz dokonało zmian w składzie Zarządu: dotychczasowy Gospodarz Franciszek Górnicki został Członkiem Zarządu, dotychczasowy Członek Zarządu Krzysztof Brudło został Gospodarzem, a w miejsce dotychczasowego Kronikarza Bernarda Budy wybrany został Zbigniew Muchała.