wtorek, 21 września 2021r. Imienieny Hipolita i Mateusza

Strona główna separator separator separator separator separator separator 9 lutego 2008 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

9 lutego 2008 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

WALNE  ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 9 lutego 2008 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności za rok sprawozdawczy 2007. Zebranie obsłużyli członkowie Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie w osobach: Wiceprezes Grzegorz Dzikowski i Członek Prezydium Krzysztof Dytwiński. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, w tym m.in.: Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, Przewodniczący Rady Gminy Kawęczyn Edward Michalak i Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Turku Arkadiusz Janaszkiewicz.  Otwarcia zebrania dokonał Prezes Sylwester Górnicki. Na Przewodniczącego Walnego Zebrania wybrano  Tadeusza Krupińskiego,  na protokolanta - Jana Gibasiewicza. Komisja Uchwał i Wniosków wybrana została w składzie: Tadeusz Gośliński, Edmund Jacek i Stanisław Pawlaczyk. W zebraniu na 69 członków czynnych uczestniczyło 55 członków oraz na 2 członków honorowych - 2 członków. Sprawozdanie z działalności przedstawił Wiceprezes Andrzej Papierkowski, sprawozdanie i projekt planu finansowego przedstawił Naczelnik January Mikołajczyk, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił jej Przewodniczący Józef Ochocki. Walne Zebranie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2007 stosunkiem głosów: 54 głosy za  oraz 3 głosy wstrzymujące się. Walne Zebranie przyjęło plan działalności na 2008 r. oraz podjęło uchwałę w sprawie działalności organizacyjno-programowej.