wtorek, 21 września 2021r. Imienieny Hipolita i Mateusza

Strona główna separator separator separator separator separator separator 14 lutego 2009 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

14 lutego 2009 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

WALNE  ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 14 lutego 2009 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności za rok sprawozdawczy 2008. Zebranie obsłużyli: Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie Wiesław Tomczak i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie Jacek Pawlak. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, w tym m.in.: Starosta Turecki Ryszard Bartosik, Wicestarosta Turecki Krzysztof Kolenda, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Turku kpt. Arkadiusz Janaszkiewicz, Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak i Przewodniczący Rady Gminy Kawęczyn Edward Michalak. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Sylwester Górnicki. Na Przewodniczącego Walnego Zebrania wybrano  Tadeusza Krupińskiego,  na protokolanta - Jana Gibasiewicza. Komisja Uchwał i Wniosków wybrana została w składzie: Tadeusz Gośliński, Edmund Jacek i Leszek Niestrata. W zebraniu na 72 członków czynnych uczestniczyło 57 członków, na 1 członka honorowego - 1 członek oraz na 2 członków wspierających - 1 członek. Sprawozdanie z działalności przedstawił Prezes Sylwester Górnicki, sprawozdanie i projekt planu finansowego przedstawił Gospodarz Franciszek Górnicki, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił jej Przewodniczący Józef Ochocki. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2008. Walne Zebranie przyjęło plan działalności i plan finansowy na 2009 rok oraz podjęło uchwałę w sprawie działalności organizacyjno-programowej.