czwartek, 19 maja 2022r. Imienieny Piotra i Mikołaja

Strona główna separator separator separator separator separator separator 11 lutego 2012 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

11 lutego 2012 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP W KOWALACH PAŃSKICH

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 11 lutego 2012 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności za rok sprawozdawczy 2011. Zebranie obsłużyli Członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w  Kawęczynie: Prezes Jarosław Pasik i Wiceprezes Wiesław Tomczak. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście: Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Turku bryg. Dariusz Stasiak, Przewodniczący Rady Gminy Kawęczyn Tadeusz Krupiński i Radny Gminy Kawęczyn Józef Raszewski. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Sylwester Górnicki. Na Przewodniczącego Walnego Zebrania wybrano  Józefa Ochockiego,  na protokolanta - Jana Gibasiewicza. Komisja Uchwał i Wniosków wybrana została w składzie: Ryszard Bartosik, Tadeusz Gośliński i Zenon Glapiński. W zebraniu na 89 członków czynnych uczestniczyło 57 członków i na 2 członków wspierających - 1 członek. Sprawozdanie z działalności przedstawił Prezes Sylwester Górnicki, sprawozdanie i  projekt planu finansowego przedstawił Skarbnik Tomasz Dytwiński, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił jej Przewodniczący Andrzej Małolepszy. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2011. Walne Zebranie przyjęło plan działalności i plan finansowy na 2012 rok oraz podjęło uchwałę w sprawie działalności organizacyjno-programowej.