wtorek, 21 września 2021r. Imienieny Hipolita i Mateusza

Strona główna separator separator separator separator separator separator 18 lutego 2012 r. - VI GMINNY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DRUŻYN OSP GMINY KAWĘCZYN

Kawęczyn ponownie najlepszy

W sali sportowej przy Zespole Szkół w Kawęczynie odbył się VI Gminny Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych w Halowej Piłce Nożnej. W Turnieju uczestniczyły drużyny OSP z: Głuchowa, Kawęczyna, Kowali Pańskich, Milejowa, Skarżyna i Żdżar. Turniej zorganizował Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie wspólnie z działającą przy nim Komisją ds. Młodzieży. Otwarcia turnieju oraz powitania zawodników i zaproszonych gości dokonał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Jarosław Pasik. W klasyfikacji końcowej, po rozegranych meczach grupowych i finałowych, poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:
1. OSP w Kawęczynie
2. OSP w Kowalach Pańskich
3. OSP w Głuchowie
4. OSP w Żdżarach
5. OSP w Skarżynie
6. OSP w Milejowie
Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali ufundowane przez organizatorów dyplomy, a drużyny zajmujące trzy pierwsze miejsca również puchary, które wręczyli: Prezes Jarosław Pasik, Komendant Gminny Stanisław Urbaniak i Wójt Gminy Jan Nowak. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Wojciech Jasiak z OSP w Kawęczynie, a wręczył ją fundator Grzegorz Majda. Statuetkę dla najlepszego bramkarza ufundowaną przez Radnego Powiatu Tureckiego Krystiana Krawczyka wręczył Tomaszowi Dytwińskiemu z OSP w Kowalach Pańskich Szymon Woźniak. Skład zwycięskiej drużyny z Kawęczyna stanowili: Łukasz Antczak, Marcin Gawron, Mariusz Gil, Konrad Grzelak, Wojciech Jasiak, Jakub Łuczak, Przemysław Przybylak, Andrzej Serafiński, Paweł Serafiński i Tomasz Serafiński.
Drużyna OSP z Kawęczyna będzie reprezentowała Gminę Kawęczyn na VI Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP dnia 25 lutego 2012 roku w Turku.