poniedziałek, 27 września 2021r. Imienieny Kosmy i Damiana

Strona główna separator separator separator separator separator separator 17 marca 2012 r. - XIV ELIMINACJE POWIATOWE OTWP SŁODKÓW '2012

17 marca 2012 r. - XIV ELIMINACJE POWIATOWE OTWP SŁODKÓW '2012

W dniu 17 marca 2012 roku w Gimnazjum w Słodkowie odbyły się XIV powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięło udział 39 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalych, laureatów eliminacji gminnych. Gminę Kawęczyn reprezentowali: Dawid Przybylak ze Szkoły Podstawowej w Skarżynie i Błażej Migdalski ze Szkoły Podstawowej w Tokarach Pierwszych oraz Amadeusz Dzikowski i Jakub Kasprzak z  Gimnazjum w Kawęczynie. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie – Przewodniczący st.kpt. Arkadiusz Janaszkiewicz, Sekretarz Anna Jeżykowska oraz członkowie: st.kpt. Wojciech Pasik, Jarosław Pasik i Mirosław Sekura.
W poszczególnych grupach zwyciężyli:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowe)
Marlena Wojtkowiak - Szkoła Podstawowa w Kotwasicach
II grupa wiekowa (gimnazja)
Mateusz Kaszyński - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Brudzewie
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
Błażej Walkowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Turku
Zwycięzcy eliminacji w poszczególnych grupach wiekowych będą reprezentować powiat turecki w eliminacjach wojewódzkich.