poniedziałek, 27 września 2021r. Imienieny Kosmy i Damiana

Strona główna separator separator separator separator separator separator 16 marca 2013 r. - XV ELIMINACJE POWIATOWE OTWP KOWALE PAŃSKIE-KOLONIA '2013

16 marca 2013 r. - XV ELIMINACJE POWIATOWE OTWP KOWALE PAŃSKIE-KOLONIA '2013

W dniu 16 marca 2013 roku w Zespole Szkół w Kowalach Pańskich-Kolonii odbyły się XV powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięło udział 37 uczniowie szkół: 15 podstawowych, 16 gimnazjalnych i 6 ponadgimnazjalych, laureatów eliminacji gminnych z 8 gmin. Gminę Kawęczyn reprezentowali: Weronika Osicka i Natalia Jasiak ze Szkoły Podstawowej w Skarżynie oraz Jakub Kasprzak i Dawid Przybylak z Gimnazjum w Kawęczynie. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w następującym składzie: Przewodniczący - st.kpt. Wojciech Pasik, Sekretarz - Mariusz Zając oraz członkowie: st.kpt. Arkadiusz Janaszkiewicz, Grzegorz Ciesielski i Stanisław Urbaniak.
W wyniku rozgrywek finałowych  kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
1. Marika Walaszczyk - Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie
2. Kinga Augustyniak - Szkoła Podstawowa w Miłaczewie
3. Weronika Osicka - Szkoła Podstawowa w Skarżynie
II grupa wiekowa (gimnazja)
1. Marlena Wojtkowiak - Gimnazjum w Malanowie
2. Mateusz Pieśkiewicz -  Gimnazjum Nr 2 w Turku
3. Paulina Perlińska - Gimnazjum w Malanowie
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. Ewelina Wojtkowiak - Zespół Szkół Technicznych w Turku
2. Błażej Walkowski - Liceum Ogólnokształcące w Turku
3. Marcin Perek - Liceum Ogólnokształcące w Turku
Zwycięzcy eliminacji w poszczególnych grupach wiekowych będą reprezentować powiat turecki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 13 kwietnia 2013 roku w Ostrowie Wielkopolskim.