poniedziałek, 27 września 2021r. Imienieny Kosmy i Damiana
pl en de
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator separator separator separator 15 lipca 2012 r. - XL GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE KAWĘCZYN '2012

15 lipca 2012 r. - XL GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE KAWĘCZYN '2012

 
 
Pierwsze miejsca dla Głuchowa
 
XL gminne zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w niedzielę 15 lipca 2012 r. na placu gminnym w Kawęczynie. Gospodarzem zawodów była jednostka OSP w Kawęczynie. Zawody rozpoczęły się przemarszem drużyn na czele z Orkiestrą Dętą OSP w Tokarach od strażnicy na plac zawodów, prowadzonych przez Naczelnika OSP w Kawęczynie Krzysztofa Dytwińskiego oraz złożeniem meldunku Wójtowi Gminy Kawęczyn Janowi Nowakowi o gotowości drużyn do rozpoczęcia zawodów. W zawodach wzięły udział 22 drużyny, w tym: 5 w grupie MDP-CTIF, 2 w grupie KDP, 13 w grupie OSP i 2 w grupie OLD BOY. MDP-CTIF wystąpiły w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym według międzynarodowego regulaminu CTIF, drużyny KDP i OSP wystąpiły w dwóch konkurencjach: w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym, a oldboje tylko w ćwiczeniu bojowym bez ograniczeń regulaminowych.
Zmagania drużyn oceniała Komisja Sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego  PSP w Turku pod przewodnictwem kpt. Piotra Pieśkiewicza. Najlepszymi drużynami podczas tegorocznych zawodów we wszystkich grupach okazały się drużyny  OSP z  Głuchowa.
 
Klasyfikacja końcowa XL gminnych zawodów sportowo-pożarniczych.
Kawęczyn  -  15 lipca 2012 r.
 

Grupa

Miejsce

 Nazwa drużyny

 MDP-CTIF

1

 MDP z OSP w Głuchowie

2

 MDP ze Szkoły Podstawowej w Tokarach Pierwszych

3

 MDP z OSP w Żdżarach

4

 MDP z OSP w Chylinie - Chylin "A"

5

 MDP z OSP w Chylinie - Chylin "B"
 
 

Grupa

Miejsce

 Nazwa drużyny

Sztafeta

Ćwiczenie bojowe

Wynik końcowy (pkt)

KDP

1

 Głuchów

64,38

46,18

110,56

2

 Milejów

68,75

53,20

121,95

OSP

1

 Głuchów "A"

60,00

36,35

96,35

2

 Kowale Pańskie "B"

59,16

37,50+5

101,66

3

 Głuchów "B"

60,81

38,84+5

104,65

4

 Kowale Pańskie "A"

61,00

44,00

105,00

5

 Tokary

63,09

45,60

108,69

6

 Milejów "A"

 63,34

 48,90+5

 117,24

7

 Milejów "B"

 63,82+5

 50,75+5

 124,57

8

 Marianów

64,40

56,00+5

125,40

9

 Żdżary

65,73+5

50,00+5

125,73

10

 Skarżyn

63,47

59,84+5

128,31

11

 Kawęczyn "A"

59,06

70,16

129,22

12

 Będziechów

64,03+5

63,19

132,22

13

 Kawęczyn "B"

63,40+3

64,91+5

136,31

 
Grupa  KDP
Miejsce 1 - KDP z OSP w Głuchowie w składzie: Marta Filipiak, Anna Jeżykowska, Katarzyna Kasprzak, Justyna Kowalczyk, Marta Królak, Monika Królak, Izabela Pacześna, Sylwia Pawlak, Danuta Walaszczyk i Joanna Zubrzak oraz obsługujący motopompę Piotr Pasik.
Miejsce 2 - KDP z OSP w Milejowie w składzie: Nikola Adamus, Kinga Filipczak, Justyna Fryga, Paula Maćczak, Justyna Musielak, Gabriela Trzepacz, Katarzyna Trzepacz i Katarzyna Walczak oraz obsługujący motopompę Marcin Jasiak.
 
Grupa  OSP
Miejsce 1 - Drużyna OSP z Głuchowa - Głuchów "A" w składzie: Mateusz Dewicki, Damian Gidelski, Zbigniew Królak, Przemysław Kurzawa, Sebastian Kwinciak, Piotr Pasik, Jarosław Sęk i Dominik Tomczyk.
Miejsce 2 - Drużyna OSP z Kowali Pańskich - Kowale Pańskie "B" w składzie: Rafał Brudło, Wiktor Królak, Robert Niestrata, Adrian Przybylak, Norbert Przybyła, Maciej Stefankiewicz, Bartłomiej Szalewski, Piotr Szalewski i Szymon Wiatrowski.
Miejsce 3 - Drużyna OSP z Głuchowa - Głuchów "B" w składzie: Tomasz Chojnacki, Mirosław Choronży, Adrian Kwinciak, Bartosz Okoński, Mariusz Owczarek, Przemysław Rutecki, Mateusz Sukienniczak, Paweł Wągiel i Mariusz Wypych.
Miejsce 4 - Drużyna OSP z Kowali Pańskich - Kowale Pańskie "A" w składzie: Krzysztof Brudło, Jakub Galas, Łukasz Janicki, Łukasz Jasiak, Robert Kilan, Jacek Rusek, Marcin Rutkowski, Bogdan Tomczyk i Szymon Woźniak.
Miejsce 5 - Drużyna OSP z Tokar w składzie: Jakub Gośliński, Dawid Jasiak, Mateusz Osiewała, Kamil Owczarek, Andrzej Piątkowski, Przemysław Radzimski, Rafał Radzimski, Przemysław Szczeciński i Dawid Warszewski.
Miejsce 6 - Drużyna OSP z Milejowa - Milejów "A" w składzie: Bartosz Adamus, Michał Adamus, Karol Błaszczyk, Marcin Kuchta, Tomasz Maćczak, Paweł Nowak, Marcin Skurka  i Michał Trzepacz.
Miejsce 7 - Drużyna OSP z Milejowa - Milejów "B" w składzie: Dariusz Błaszczyk, Dominik Filipczak, Marcin Jasiak, Tomasz Jasiak, Andrzej Kozłowski, Rafał Leśniak, Paweł Marciniak i Marcin Mazurek.
Miejsce 8 - Drużyna OSP z Marianowa w składzie: Dawid Górski, Marcin Heresztyn, Łukasz Kaczmarek, Marcin Kuras, Adam Pacześny, Łukasz Pacześny, Mateusz Pacześny, Krzysztof Stefaniak i Mariusz Tomczak.
Miejsce 9 - Drużyna OSP ze Żdżar w składzie: Michał Chachuła, Sebastian Janiak, Przemysław Maciejewski, Mariusz Marciniak, Damian Migdalski, Łukasz Nowak, Mateusz Płuciennik i Kamil Przybylak.
Miejsce 10 - Drużyna OSP ze Skarżyna w składzie: Robert Adamczyk, Patryk Kaczmarek, Michał Linka, Jarosław Siemiątkowski, Patryk Tobijas, Jarosław Walasz, Dariusz Wojciechowski, Mariusz Wojciechowski i Michał Wójcik.
Miejsce 11 - Drużyna OSP z Kawęczyna - Kawęczyn "A" w składzie: Krzysztof Dytwiński, Marcin Gawron, Mariusz Gil, Łukasz Górski, Wojciech Jasiak, Łukasz Maćczak, Andrzej Serafiński i Paweł Serafiński.
Miejsce 12 - Drużyna OSP z Będziechowa w składzie: Łukasz Barcki, Michał Calak, Mateusz Chrostek, Adam Dzikowski, Łukasz Dzikowski, Mateusz Dzikowski, Grzegorz Kurpik i Grzegorz Majda.
Miejsce 13 - Drużyna OSP z Kawęczyna - Kawęczyn "B" w składzie: Łukasz Antczak, Konrad Chojnacki, Konrad Grzelak, Adrian Lejman, Jakub Łuczak, Przemysław Przybylak, Tomasz Serafiński i Jakub Wypiór.
 
 

Grupa

Miejsce

Nazwa drużyny

Czas wykonania konkurencji (sekund)

OLD BOY

1

 Głuchów

47,00

2

 Żdżary

47,50

 
Grupa OLD BOYS
Miejsce 1  - Drużyna z OSP w Głuchowie w składzie: Stanisław Chojnacki, Krzysztof Filipiak, Janusz Jeżykowski, Andrzej Kowalczyk, Stanisław Królak, Krzysztof Kwinciak, Mirosław Sobczyński, Tomasz Szymczak i Piotr Wypych
Miejsce 2 – Drużyna z OSP w Żdżarach w składzie: Jerzy Brzeziński, Andrzej Florczak, Henryk Janiak, Ryszard Jaśkiewicz, Bogumił Marciniak, Ryszard Michalski, Karol Migdalski i Sławomir Siemiątkowski.
 
 
                                                                                               Opracowanie - Zenon Tomczyk

Inwestycje 2019

POZYSKANO NA INWESTYCJE 779 797,18 zł WARTOŚC INWESTYCJI 3 499 987,10 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl