poniedziałek, 27 września 2021r. Imienieny Kosmy i Damiana

Strona główna separator separator separator separator separator separator 12 kwietnia 2007 r. - GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OSP GMINY KAWĘCZYN

12 kwietnia 2007 r. - GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OSP GMINY KAWĘCZYN

Zwyciężył Milejów

W dniu 12 kwietnia 2007 r. w Sali Sportowej przy Zespole Szkół w Kowalach Pańskich rozegrano mecze Grupy Finałowej Gminnego Turnieju OSP w Halowej Piłce Nożnej. W Grupie tej znalazły się drużyny z jednostek OSP, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupach eliminacyjnych. W eliminacjach uczestniczyło siedem drużyn: OSP Głuchów, OSP Kawęczyn, OSP Kowale Pańskie, OSP Marianów, OSP Milejów, OSP Skarżyn i OSP Żdżary. Nie brały udziału OSP Będziechów i OSP Tokary. Z Grupy I awansowały drużyny OSP Milejów i OSP Kowale Pańskie, natomiast z Grupy II - OSP Żdżary i OSP Kawęczyn.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZY

2. OSP Żdżary
  3. OSP Kowale Pańskie
  4. OSP Kawęczyn

Turniej zorganizowali: Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kawęczynie oraz Komisja d/s Młodzieży przy Oddziale Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kawęczynie.

Opracowanie – Tomasz Musiałowski

Zenon Tomczyk