środa, 19 maja 2021r. Imienieny Piotra i Mikołaja
pl en de
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator separator separator separator PREZESI i KOMENDANCI GMINNI ZOSP RP w KAWĘCZYNIE

PREZESI i KOMENDANCI GMINNI ZOSP RP w KAWĘCZYNIE

 
 P R E Z E S I
 

 Lp.

  IMIĘ  i  NAZWISKO

  OKRES PEŁNIENIA FUNKCJI

1.

 Tadeusz Krupiński 

  1976 r. - 1978 r.

2.

 Stanisław Białek

  1978 r. - 11.02.1981 r.

3.

 Jan Owczarek

  11.02.1981 r. - 27.12.1985 r.

4.

 Eugeniusz Małolepszy

  27.12.1985 r. - 05.03.1987 r.

5.

 Zenon Tomczyk   05.03.1987 r. - 27.04.2011 r.

6.

 Jarosław Pasik

 27.04.2011 r. - aktualnie

 
 
K O M E N D A N C I
 

Lp.

  IMIĘ  i  NAZWISKO   OKRES PEŁNIENIA FUNKCJI

1.

 Hieronim Glapiński   1976 r. - 19.03.1996 r.

2.

 Tadeusz Krupiński     19.03.1996 r. - 28.04.2001 r.

3.

 Stanisław Urbaniak      28.04.2001 r. - aktualnie
 
 
 
                                                                                                 Opracowanie - Zenon Tomczyk 
 
                                                                

Inwestycje 2019

POZYSKANO NA INWESTYCJE 779 797,18 zł WARTOŚC INWESTYCJI 3 499 987,10 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl