środa, 08 lipca 2020r. Imienieny Elżbiety i Prokopa

Strona główna separator separator separator separator separator separator 18 lutego 2006 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE OSP W SKARŻYNIE

18 lutego 2006 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE OSP W SKARŻYNIE

WALNE ZEBRANIE

W dniu 18 lutego 2006 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarżynie. Rozpoczynając zebranie Prezes Zarządu Jan Adamczyk powitał przybyłych gości oraz członków jednostki. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie: Prezes Zenon Tomczyk, Komendant Gminny Stanisław Urbaniak i Członek Prezydium ks. Antoni Janicki (Kapelan Straży Pożarnych Powiatu Tureckiego) oraz: Wicestarosta Turecki Krzysztof Kolenda, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Turku Jan Bartosik, przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Turku asp.sztab. Piotr Pieśkiewicz i Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Cekowie Kolonii Zenon Antczak (Gmina sąsiadująca z Gminą Kawęczyn). Zebraniu przewodniczył Dariusz Siemiątkowski, a protokołował Stanisław Jaśkiewicz. Sprawozdanie z działalności przedstawił Wiceprezes Marian Smak, sprawozdanie finansowe oraz plan działalności i budżetu Skarbnik Kazimierz Antczak, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Przewodniczący Józef Mikosik. Po przedstawionych sprawozdaniach Walne Zebranie w głosowaniu jawnym udzieliło jednogłośnie absolutorium Zarządowi za okres sprawozdawczy. Po udzielonym absolutorium Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie Zenon Tomczyk omówił działalność Zarządu w minionym roku i kadencji, przedstawił zamierzenia i budżet na 2006 rok oraz sprawy proceduralne związane z wyborami nowych władz OSP. Złożył również podziękowania za pracę w minionej kadencji wręczając list Prezesowi Zarządu Janowi Adamczykowi. Wybory do Zarządu OSP, Komisji Rewizyjnej OSP i Przedstawicieli do Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie na kadencję 2006-2011oraz Delegatów na IX Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie odbyły się w głosowaniu jawnym, a składy przedstawiają się następująco:

ZARZĄD OSP

2. Wojciech Knera  -  Naczelnik
3. Dariusz Siemiątkowski  -  Zastępca Naczelnika
4. Józef Mikosik  -  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

W wystąpieniach głos zabrali: Wicestarosta Turecki Krzysztof Kolenda, Kapelan Straży Pożarnych Powiatu Tureckiego ks. Antoni Janicki, asp.sztab. Piotr Pieśkiewicz z Komendy Powiatowej PSP w Turku, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Cekowie Kolonii Zenon Antczak i sołtys sołectwa Skarżyn Marian Walasz. Zebranie zakończono przyjęciem uchwał przez Walne Zebranie.