czwartek, 21 marca 2019r. Imienieny Benedykta i Lubomira
pl en de
facebook youtube twitter instagram Gmina fair play ePUAP BIP BOI
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2018-2023

RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2018-2023

Lp.

 Nazwisko i imię 

 Miejsce zamieszkania

 Okręg - Numer i granice (sołectwa)

   1.

 Brzychcy Krystyna

Dziewiątka

 Nr 12 - Dziewiątka, Młodzianów, Siedliska

   2.

 Dzikowski Grzegorz

 Będziechów

 Nr 9 - Będziechów, Stanisława

   3.

 Gebler Piotr

 Marcinów

 Nr 13 - Kowale Pańskie, Marcinów

   4.

 Goślińska Beata

 Tokary Pierwsze

 Nr 7 - Tokary Pierwsze

   5. 

 Rygas Karol

 Skarżyn

 Nr 10 - Marcjanów, Skarżyn

   6. 

 Iwaniak Józef

 Chocim

 Nr 4 - Chocim

   7. 

 Jaśkiewicz Ryszard

 Żdżary

 Nr 8 - Żdżary

   8. 

 Jaworski Andrzej

 Kowale Pańskie Kol.

 Nr 14 - Kowale Pańskie Kolonia

   9. 

 Kasprzak Sylwester

 Kawęczyn

 Nr 2 - Kawęczyn od nr 1 do nr 54 i od nr 73 do nr ostatniego

 10. 

 Kolenda Bożena

 Marianów Kolonia

 Nr 15 - Leśnictwo, Marianów Kolonia

 11. 

 Kwinciak Adrian

 Głuchów 

 Nr 5 - Głuchów

 12. 

 Mila Łukasz

 Ciemień

 Nr 11 - Ciemień

 13. 

 Przyłęcki Sylwester

 Wojciechów

 Nr 3 - Kawęczyn od nr 55 do nr 72, Nowy Świat, Wojciechów

 14. 

 Urbanek Paweł

 Dzierzbotki

 Nr 1 - Dzierzbotki, Marianów

 15. 

 Tyrakowski Tomasz

 Milejów

 Nr 6 – Milejów

Struktura Rady Gminy Kawęczyn

 

1. Przewodniczący Rady - Gebler Piotr

 2. Wiceprzewodniczący Rady - Kasprzak Sylwester

 3. Wiceprzewodniczący Rady - Dzikowski Grzegorz

 

Komisje Rady Gminy

Komisja Rewizyjna:

 1)      Przewodniczący – Ryszard Jaśkiewicz

2)      Członek – Józef Iwaniak

3)      Członek – Beata Goślińska

4)      Członek – Tomasz Tyrakowski

5)      Członek – Sylwester Przyłęcki

6)      Członek – Adrian Kwinciak

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

 1)      Przewodniczący – Krystyna Brzychcy

2)      Członek – Bożena Kolenda

3)      Członek – Paweł Urbanek

4)      Członek – Andrzej Jaworski

5)      Członek – Karol Rygas 

 

Komisja Budżetu, Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Promocji: 

1)      Przewodniczący – Bożena Kolenda

2)      Członek – Sylwester Kasprzak

3)      Członek – Grzegorz Dzikowski

4)      Członek – Adrian Kwinciak

5)      Członek – Łukasz Mila

6)      Członek – Ryszard Jaśkiewicz 

 

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Przestrzennej i Urbanistyki: 

1)      Przewodniczący – Sylwester Przyłęcki

2)      Członek – Grzegorz Dzikowski

3)      Członek – Andrzej Jaworski

4)      Członek – Józef Iwaniak

5)      Członek – Piotr Gebler

6)      Członek – Karol Rygas

 

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego: 

1)      Przewodniczący – Beata Goślińska

2)      Członek – Piotr Gebler

3)      Członek – Sylwester Kasprzak

4)      Członek – Tomasz Tyrakowski

5)      Członek – Paweł Urbanek

6)      Członek – Krystyna Brzychcy

 

Inwestycje 2018

POZYSKANO NA INWESTYCJE 931 617,00 zł WARTOŚC INWESTYCJI 2 372 306,30 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl