środa, 01 lutego 2023r. Imienieny Brygidy i Ignacego
pl en de
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2014-2018

RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2014-2018

  
Skład osobowy Rady Gminy Kawęczyn na kadencję 2014-2018
 
 Lp.

 Nazwisko i imię 

 Miejsce zamieszkania

 Okręg - Numer i granice (sołectwa)

   1.

 Brzychcy Krystyna

 Dziewiątka

 Nr 12 - Dziewiątka, Młodzianów, Siedliska

   2.

 Dzikowski Grzegorz

 Będziechów

 Nr 9 - Będziechów, Stanisława

   3.

 Gebler Piotr

 Marcinów

 Nr 13 - Kowale Pańskie, Marcinów

   4.

 Goślińska Beata

 Tokary Pierwsze

 Nr 7 - Tokary Pierwsze

   5. 

 Górska Halina

 Marcjanów

 Nr 10 - Marcjanów, Skarżyn

   6. 

 Iwaniak Józef

 Chocim

 Nr 4 - Chocim

   7. 

 Janiak Sebastian

 Żdżary

 Nr 8 - Żdżary

   8. 

 Jaworski Andrzej

 Kowale Pańskie Kol.

 Nr 14 - Kowale Pańskie Kolonia

   9. 

 Kasprzak Sylwester

 Kawęczyn

 Nr 2 - Kawęczyn od nr 1 do nr 54 i od nr 73 do nr ostatniego

 10. 

 Kolenda Bożena

 Marianów Kolonia

 Nr 15 - Leśnictwo, Marianów Kolonia

 11. 

 Kwinciak Adrian

 Głuchów 

 Nr 5 - Głuchów

 12. 

 Mila Łukasz

 Ciemień

 Nr 11 - Ciemień

 13. 

 Przyłęcki Sylwester

 Wojciechów

 Nr 3 - Kawęczyn od nr 55 do nr 72, Nowy Świat, Wojciechów

 14. 

 Tomczak Wiesław

 Marianów

 Nr 1 - Dzierzbotki, Marianów

 15. 

 Urbaniak Stanisław

 Milejów

 Nr 6 – Milejów

 
  
Struktura Rady Gminy Kawęczyn
 
 
1. Przewodniczący Rady - Gebler Piotr
 
2. Wiceprzewodniczący Rady - Kasprzak Sylwester
 
3. Wiceprzewodniczący Rady - Dzikowski Grzegorz
 
 
 
4. Komisje Rady
 
    a) Komisja Rewizyjna
        1. Przewodniczący Komisji - Goślińska Beata
        2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Iwaniak Józef
        3. Członek Komisji - Górska Halina
        4. Członek Komisji - Jaworski Andrzej
        5. Członek Komisji - Tomczak Wiesław
        6. Członek Komisji - Urbaniak Stanisław
 
     b) Komisja Planu Gospodarczego, Budżetu, Gospodarki Komunalnej i Porządku
         Publicznego
         1. Przewodniczący Komisji - Urbaniak Stanisław
         2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Kolenda Bożena
         3. Członek Komisji - Brzychcy Krystyna
         4. Członek Komisji - Janiak Sebastian
         5. Członek Komisji - Jaworski Andrzej
         6. Członek Komisji - Kwinciak Adrian
         7. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
 
     c) Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia i Usług
         1. Przewodniczący Komisji - Przyłęcki Sylwester
         2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Tomczak Wiesław
         3. Członek Komisji - Dzikowski Grzegorz
         4. Członek Komisji - Janiak Sebastian
         5. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
         6. Członek Komisji - Kolenda Bożena
         7. Członek Komisji - Mila Łukasz
 
      d) Komisja Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej, Pomocy Rodzinie, Kultury i Kultury
          Fizycznej
          1. Przewodniczący Komisji - Górska Halina
          2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Brzychcy Krystyna
          3. Członek Komisji - Dzikowski Grzegorz
          4. Członek Komisji - Iwaniak Józef
          5. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
          6. Członek Komisji - Kwinciak Adrian
          7. Członek Komisji - Mila Łukasz
 
 

Inwestycje 2019

POZYSKANO NA INWESTYCJE 779 797,18 zł WARTOŚC INWESTYCJI 3 499 987,10 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl