poniedziałek, 06 kwietnia 2020r. Imienieny Celestyna i Wilhelma

Strona główna separator separator separator Zmiana sposobu przeprowadzania badań ankietowych

Zmiana sposobu przeprowadzania badań ankietowych

Szanowni Państwo!

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju, Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że ankieter statystyczny nie będzie odwiedzał osobiście gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych na trenie Państwa gminy w celu realizacji wymienionych badań ankietowych:

• Badanie aktywności ekonomicznej ludności,
  • Kondycja gospodarstw domowych,
  • Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych,
  • Uczestnictwo mieszkańców Polski w podróżach,
  • Badanie cen konsumpcyjnych i środków produkcji rolniczej,
  • Badanie Budżetów Gospodarstw Domowych.

Ponieważ Statystyka Publiczna, w trybie ciągłym, pozyskuje dane niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji, a uzyskane od Państwa informacje są niezwykle istotne, zwracamy się z gorącą prośbą do osób wylosowanych do badań ankietowych o udział w wywiadzie telefonicznym, gdy zadzwoni do Państwa ankieter statystyczny oraz/lub w przypadku badań: Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych oraz Badanie Budżetów Gospodarstw Domowych skorzystanie z możliwości realizacji badania przez Internet.

Pracownicy Urzędu Statystycznego w Poznaniu odpowiedzą na Państwa ewentualne pytania pod numerem telefonu 61 27 98 302

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu.