czwartek, 01 października 2020r. Imienieny Danuty i Remigiusza

Strona główna separator separator Zapraszamy na konferencje dla firm, poświęcone Pracowniczym Planom Kapitałowym

Zapraszamy na konferencje dla firm, poświęcone Pracowniczym Planom Kapitałowym

PPK blisko Ciebie! W każdym z szesnastu województw PFR zaprasza na konferencje dla firm, poświęcone Pracowniczym Planom Kapitałowym. Cykl bezpłatnych spotkań, organizowanych we współpracy z wojewodami, ma pomóc przedsiębiorcom we wdrożeniu kolejnej fazy PPK.

Udział w spotkaniu to okazja do poznania programu PPK i nawiązania bezpośrednich relacji z Ekspertami PPK. To pomoc dla pracodawców w uporządkowaniu wiedzy o PPK, a tym samym w szybkim wdrożeniu programu w firmach.
Dodatkowo w konferencjach wezmą udział pracodawcy, którzy wprowadzenie PPK mają już za sobą i podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z wdrożenia programu.

Więcej informacji oraz karta zgloszeniowa na stronie mojeppk