wtorek, 18 grudnia 2018r. Imienieny Gracjana i Bogusława

Strona główna separator separator separator Wyróżnienie w konkursie "Wielkopolska Szkoła Roku"

Wyróżnienie w konkursie "Wielkopolska Szkoła Roku"

25 września w Teatrze Wielkim im. Stanisław Moniuszki w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy Samorządu Województwa Wielkopolskiego o tytuły "Wielkopolska Szkoła Roku" oraz "Wielkopolski Nauczyciel Roku", na którą zaprosili Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Marzena Wodzińska, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem Konkursu było wyróżnienie wielkopolskich przedszkoli oraz szkół kształtujących wśród uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina.
W gronie wyróżnionych znalazła się Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kawęczynie. Nagrodę w wysokości 3000,00 tys. zł i statuetki odebrali Dyrektor szkoły Pani Arleta Biegańska, Pani Izabela Tomczyk oraz Jan Nowak Wójt Gminy Kawęczyn.