niedziela, 19 stycznia 2020r. Imienieny Henryka i Mariusza
pl en de
facebook youtube twitter instagram Gmina fair play ePUAP BIP BOI
Gmina z wielkimi perspektywami

AKTUALNOŚCI

Strona główna separator separator separator Witaj szkoło ! Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w trzech szkołach z terenu Gminy Kawęczyn

Witaj szkoło ! Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w trzech szkołach z terenu Gminy Kawęczyn

Z nowym rokiem szkolnym nastąpily zmiany na stanowiskach dyrektorskich w trzech szkołach z terenu Gminy Kaweczyn.

W Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie 

Arletę Biegańską zastąpiła Bożena Tylak. 

 

BOŻENA TYLAK - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie historii. Ukończyła studia podyplomowe z języka polskiego oraz wiedzy o społeczeństwie. Zawodowo związana z gminą Kawęczyn od 35 lat. W 1984 roku rozpoczęła pracę  jako nauczyciela  nauczania początkowego w Punkcie Filialnym w Będziechowie. Od roku 1991 nieprzerwanie pracuje w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej–Curie w Kawęczynie. Od 2008 roku pełniła funkcję wicedyrektora Szkoły. Wieloletni członek Komisji ds. Rozwiązywanie Problemów Alkoholowych oraz Zespołu Interdycyplinarnego w Gminie Kawęczyn.

W Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich - Kolonia

Ewę Kałużną zastąpiła Agnieszka Gibasiewicz

AGNIESZKA GIBASIEWICZ - Nauczyciel – katecheta pracuje w zawodzie 23 lata. Tytuł magistra uzyskała na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Ponadto ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną w Sieradzu w zakresie edukacji informatycznej oraz Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu. Pracę rozpoczęła w 1996 r. w Szkole Podstawowej w Chabierowie jako nauczyciel religii. 01.09.2002 r. została nauczycielem w szkole w Kowalach Pańskich oraz Kawęczynie. W 2004 r. została nauczycielem mianowanym, z kolei w 2008 r. – dyplomowanym.

W Szkole Podstawowej  im. płk. pil.  Stanisława Jakuba Skarżyńskiego w Skarżynie

Panią Beatę Ryśkiewicz zastąpił Krzysztof Jesionek

 

KRZYSZTOF JESIONEK - absolwent  Akademii Bydgoskiej  im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na wydziale pedagogiki i psychologii. Nauczyciel dyplomowany, mający kwalifikacje do nauki  przedmiotów: muzyka, informatyka, technika i wychowanie fizyczne. Od początku swojej kariery zawodowej, czyli od  2004 roku związany jest  z jednostkami oświatowymi z terenu Gminy Kawęczyn.  Zatrudniony głównie w Zespole Szkół im. MSC w Kawęczynie, współpracował również  ze szkołami w Skarżynie, Tokarach i Kowalach Pańskich. Od roku 2018 prowadzi zespół ludowy „Kawęczyniacy” uświetniający różne uroczystości lokalne i powiatowe.

 

 

Inwestycje 2018

POZYSKANO NA INWESTYCJE 931 617,00 zł WARTOŚC INWESTYCJI 2 372 306,30 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl