piątek, 23 sierpnia 2019r. Imienieny Filipa i Apolinarego

Strona główna separator separator separator Sukces kroniki OSP Skarżyn na XXIV Przeglądzie Kronik OSP

Sukces kroniki OSP Skarżyn na XXIV Przeglądzie Kronik OSP

Po raz 24. kronikarze ochotniczych straży pożarnych z województwa wielkopolskiego spotkali się na Przeglądzie Kronik OSP. Tegoroczny finał konkursu odbył się w  niedzielę, 4 sierpnia, w Kleczewie (powiat koniński).
Na przegląd  zgłoszono ogółem 22 kroniki. Jury przyznało dziesięciu z nich tytuł „wzorowej”, osiem kronik otrzymało tytuł „wyróżniającej się”, czterem tytuł „poprawnej”. Kroniki ocenione jako wzorowe i wyróżniające się zostały zakwalifikowane na ogólnopolski przegląd kronik OSP, który w tym roku odbędzie się pod koniec września w Olsztynie.

W Olsztynie województwo wielkopolskie reprezentować będzie Kronika OSP Skarżyn – kronikarza dh Henryk Antczak.  Gratulujemy