sobota, 28 stycznia 2023r. Imienieny Walerego i Radomira

Strona główna separator separator Stypendia Towarzystwa Samorządowego w Koninie

Stypendia Towarzystwa Samorządowego w Koninie

21 listopada w Szkole Podstawowa im. płk. pil. St. J. Skarżyńskiego w Skarżynie odbyła się uroczystość przekazania dziewięciorgu uczniom ze szkół podstawowych z terenu Gminy Kawęczyn stypendiów Towarzystwa Samorządowego w Koninie.
W uroczystości wzięli udział:
Prezes Towarzystwa Samorządowego w Koninie p. Senator Ireneusz Niewiarowski, Przedstawiciel UG Kawęczyn Pani Skarbnik Edyta Balcerzak,
Pan Sylwester Kasprzaka Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kawęczyn,
oraz dyrektorzy szkół podstawowych z terenu Gminy Kawęczyn p. Bożena Tylak, p. Agnieszka Gibasiewicz, p. Ewa Wojtczak oraz p. Krzysztof Jesionek.
Ponadto podczas uroczystości pan Prezes Ireneusz Niewiarowski złożył na ręce Pana Sylwestra Kasprzaka podziękowania Dla Gminnego Koła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów w Kawęczynie za zorganizowanie zbiórki publicznej na rzecz dzieci i rodzin w Ukrainie.
Wszystkim uczniom którzy otrzymają dzisiaj stypendia życzymy dalszych sukcesów w nauce, motywacji do podejmowania nowych wyzwań oraz zrealizowania swoich życiowych marzeń.