czwartek, 01 października 2020r. Imienieny Danuty i Remigiusza

Strona główna separator separator Rychwalskie Impresje Muzyczne z udziałem Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Tokarach

Dziesięć orkiestr z różnych miejscowości wzięło udział w pikniku odbywającym się w ramach XVII Rychwalskich Impresji Muzycznych. Wśród nich znalazła się także orkiestra dęta OSP Tokary.

W wielkim muzycznym święcie oprócz orkiestry z Tokar wzięły również udział zespoły ze Starego Miasta, Liskowa, Mycielina, Rajska, Brzezin, Rzgowa, Janowca Wielkopolskiego, Królikowa oraz Rychwała. Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę, 12 września paradami orkiestr. Dzień później, w niedzielę wszyscy mogli podziwiać wspaniały korowód, w którym zaprezentowały się zespoły biorące udział w pikniku. Po nim na rychwalskim rynku uroczyści zainaugurowano festiwal, a w miejskim parku zebrani mogli posłuchać muzyków w repertuarze koncertowym.

Orkiestra z Tokar spisała się znakomicie, a publiczność nagrodziła jej występy gromkimi brawami.