niedziela, 12 lipca 2020r. Imienieny Jana i Gwalberta

Strona główna separator separator PUP Turek ogłasza IV Nabór na dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych

Powiatowy Urząd Pracy w Turku od dnia 02.06.2020 r. do dnia 15.06.2020 r, na podstawie art. 15zzc ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374, z późn. zm).

Ogłasza IV nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającą pracowników.

Aby ubiegać sie o dofinansowanie należy złożyć następujące dokumenty:

1. Wniosek o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającą pracowników, w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19, wraz z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych,
  2. Załącznik Nr 1 do wniosku - formularz pomocy publicznej,
  3. Umowę o wypłatę dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną, niezatrudniającą pracowników, w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19, wraz z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych,

Wyżej wymienione dokumenty można składać w następujący sposób:

1. elektronicznie korzystając z formularza dostępnego w systemie praca.gov.pl (https://www.praca.gov.pl).
  2. składając w zaadresowanej, zamkniętej i opisanej kopercie „Wniosek o dofinansowanie dla samozatrudnionych” do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do siedziby PUP w Turku ul. Komunalna 6 (UWAGA: w takim przypadku do wniosku należy dołączyć 2 egzemplarze umowy podpisanej jednostronnie przez przedsiębiorcę).

Więcej informacja na stronie https://turek.praca.gov.pl/