wtorek, 19 listopada 2019r. Imienieny Elżbiety i Seweryna

Strona główna separator separator separator Projekt Stowarzyszenia Kawęczyńskie Towarzystwo Rozwoju doceniony

Projekt Stowarzyszenia Kawęczyńskie Towarzystwo Rozwoju doceniony

Mamy powody do radości i  dumy! Zarząd Województwa Wielkopolskiego nagrodził Stowarzyszenie Kawęczyńskie Towarzystwo Rozwoju  a dokładnie Miłośników Dziejów i Tradycji Regionu za projekt "Zachowanie dziedzictwa historycznego Gminy Kawęczyn poprzez wydanie biuletynu informacyjnego o epidemii cholery z XIX wieku oraz ustawienie pamiątkowej tablicy w Kowalach Pańskich” realizowany w 2018 roku.Wręczenie nagrody następiło 6 listopada w Poznaniu na uroczystej XX jubileuszowej edycji Konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

Nagrodę podczas uroczystej gali odebrał wójt Jan Nowak oraz skarbnik Stowarzyszenia Halina Ambroziak - Juszczak