sobota, 05 grudnia 2020r. Imienieny Kryspina i Saby

Strona główna separator separator Ograniczenie wykonywania zadań przez Urząd Gminy Kawęczyn

Ograniczenie wykonywania zadań przez Urząd Gminy Kawęczyn

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o zdrowie mieszkańców Gminy Kawęczyn Wójt Gminy Kawęczyn wydał zarządzenie w sprawie ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Gminy Kawęczyn poprzez wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów w okresie od 25 marca 2020 r. do odwołania zostaje ograniczone wykonywanie zadań przez Urząd Gminy Kawęczyn poprzez wyłączenie bezposredniej obsługi klientów. Ograniczenie to nie dotyczy:
  • sporządzenia aktu zgonu;
  • zgłoszenia urodzenia dziecka;
  • wydania dowodu osobistego.
  Wykonywanie w/w zadań odbywać się będzie w Urzędzie Gminy od poniedziałku do piątku w godz. od. 730-1530
    Wszystkie dokumenty kierowane do Urzędu Gminy Kawęczyn należy składać:

a)      w przypadku, gdy wymagany jest podpis:

• za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu Gminy Kawęczyn, dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) – jeśli osoba posiada konto na platformie e-PUAP i profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany.
  • za pośrednictwem operatora pocztowego – jeśli osoba nie posiada konta na platformie e-PUAP, profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego

b)      w przypadku, gdy nie jest wymagany podpis – za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1. W wyjątkowych sytuacjach i sprawach niecierpiących zwłoki, dokumenty o których mowa ust. 1 powyżej można pozostawić w pojemnikach umieszczonych za drzwiami głównego wejścia budynku A Urzędu Gminy w Kawęczynie.

Obsługa informacyjna petentów w zakresie spraw prowadzonych w Urzędzie Gminy Kawęczyn będzie realizowana telefonicznie pod numerem telefonu 63 288 59 34.

Dokonywanie wszelkich płatności może być realizowane poprzez bankowość elektroniczną lub bezpośrednio w placówce bankowej.

Wszystkie podjęte działania profilaktyczne mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń służb sanitarnych i medycznych.