środa, 03 czerwca 2020r. Imienieny Leszka i Kłotyldy

Strona główna separator separator separator Komunikat w sprawie ograniczenia wykonywania zadań przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kawęczynie

Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Kawęczynie

z dnia 24 marca 2020 r.

w sprawie: ograniczenia wykonywania zadań przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kawęczynie  poprzez wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów.

1. W okresie od 25.03.2020 r. do odwołania – ograniczam wykonywanie zadań jednostki poprzez wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów z  wyjątkiem :

-  spraw dotyczących pomocy osobom będącym w kwarantannie  oraz ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym.

2. Wykonywanie w/w zadań odbywać się będzie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  od poniedziałku do piątku w godz. od. 730-1530.

3. Wszystkie dokumenty kierowane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kawęczynie  należy składać:

a)      w przypadku, gdy wymagany jest podpis:

• za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kawęczynie, dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) – jeśli osoba posiada konto na platformie e-PUAP i profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany.
  • za pośrednictwem operatora pocztowego – jeśli osoba nie posiada konta na platformie e-PUAP, profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego

4. W przypadku, gdy nie jest wymagany podpis – za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: www.kaweczyn.naszops.pl . W wyjątkowych sytuacjach i sprawach niecierpiących zwłoki, dokumenty o których mowa ust. 1 powyżej można pozostawić w pojemnikach umieszczonych za drzwiami głównego wejścia budynku A Urzędu Gminy w Kawęczynie.

5. Obsługa informacyjna petentów w zakresie spraw prowadzonych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w  Kawęczynie będzie realizowana telefonicznie pod numerami telefonu 63 288 59 34.

Ponadto GOPS pełni dyżur  każdego dnia w godzinach 7.30 – 19.00  pod numerem telefonu – 697 221 669.

Została również uruchomiona platforma

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczona dla obywateli,

którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkiem

pomocy  społecznej w celu udzielania niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym.

Jolanta Krawczyk

Kierownik GOPS