poniedziałek, 06 kwietnia 2020r. Imienieny Celestyna i Wilhelma

Strona główna separator separator separator Komunikat w sprawie działania Urzędu Gminy Kawęczyn podczas zagrożenia koronowirusem

W trosce o bezpieczeństwo sanitarne Urząd Gminy w Kawęczynie podjął dodatkowe działania, służące zapobieganiu ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, a także innych wirusów i bakterii.

W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw w formie elektronicznej lub telefonicznie, a także o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie Gminy.

Biuro Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy prowadzi  bezpośrednią obsługę mieszkańców, ogranicza się  kontakt klientów przez pozostałe stanowiska.

Przypominamy też, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.

Szczegółowe informacje o sprawach, które można załatwić elektronicznie (ePUAP), znajdują się na stronie internetowej https://epuap.gov.pl