niedziela, 22 września 2019r. Imienieny Tomasza i Maurycego
pl en de
facebook youtube twitter instagram Gmina fair play ePUAP BIP BOI
Gmina z wielkimi perspektywami

AKTUALNOŚCI

Strona główna separator separator separator IV Gminny Dzień Dziecka pełen atrakcji

IV Gminny Dzień Dziecka pełen atrakcji

1 czerwca odbył się  IV Gminy Dzień Dziecka. Dla najmłodszych którzy pojawili się na imprezie przygotowano ekstremalny pokaz rowerowy i sportowe zmagania oraz spotkanie z literaturą.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał wójt Jan Nowak, który wraz z dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Curie-Skłodowskiej złożył najmłodszym życzenia z okazji ich święta. Świętowanie rozpoczęto  od zaproszenia  wszystkich na spotkanie z literaturą, podczas którego Przemysław Dąbrowski wraz z żoną i psem Heniem opowiadali o swojej najnowszej książce „My, psy, czyli czapka admirała Yamamoto”. To opowieść o zwierzętach, których domem jest wysypisko śmieci. Niektóre z nich trafiły tam, bo chciały. Inne - dlatego, że nie było dla nich innego miejsca. Tworzą rodzinę, wspierają się, dzielą każdym znalezionym kawałkiem pizzy. Następnie odbył się pokaz Jonasza Pakulskiego. Zwycięzcy „Mam talent”. Janusz Pakulski to profesjonalny akrobata rowerowy od pięciu lat zachwyca  swoją widownię umiejętnościami rowerowymi. Mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci i ich rodziców wywołały zawody sportowe, gdzie każdy maluch był zwycięzcą i odebrał upominek.

Nie  zabrakło takich atrakcji jak malowanie twarzy czy dmuchane trampoliny i zjeżdżalnie, kolorowe balony i bańki mydlane oraz grilla.

 

Inwestycje 2018

POZYSKANO NA INWESTYCJE 931 617,00 zł WARTOŚC INWESTYCJI 2 372 306,30 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl