czwartek, 21 lutego 2019r. Imienieny Eleonory i Feliksa

Strona główna separator separator separator Etap gminny XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom"

8 lutego w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kawęczynie  przeprowadzone zostały eliminacje gminne XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem eliminacji gminnych OTWP był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie oraz Komisja d/s Młodzieży, będąca organem doradczym Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie. W Turnieju uczestniczyło ogółem 25 zawodników, w tym: 11 w grupie klas I-VI  i  14  w  grupie klas VII – VIII oraz III gimnazjum. Zawodnicy zostali wyłonieni podczas przeprowadzonych w szkołach na terenie Gminy Kawęczyn eliminacjach środowiskowych. Eliminacje gminne zostały przeprowadzone w formie pisemnej. Każdy z uczestników odpowiadał na 30 pytań testowych. Eliminacje te pozwoliły wyłonić po dwóch najlepszych zawodników w danej kategorii wiekowej, którzy będą reprezentować gminę Kawęczyn podczas eliminacji powiatowych OTWP.

Laureatami konkursu są:

W kategorii klas I-VI Szkół Podstawowych