piątek, 24 maja 2019r. Imienieny Joanny i Zuzanny

Strona główna separator separator separator Darmowe szkolenia komputerowe w ramach projektu "Ja w internecie".

Darmowe szkolenia komputerowe w ramach projektu "Ja w internecie".

Już niebawem Gmina Kawęczyn w partnerstwie z Turecką Izbą Gospodarczą rozpocznie rekrutację uczestników do projektu pod tytułem „Ja w internecie. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Jest to program bezpłatnych szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych w wieku 25+.

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby, które ukończyły 25 lat i zamieszkują i/lub związane są zawodowo z gminą Kawęczyn. Jeden uczestnik może skorzystać tylko z jednego modułu szkoleniowego. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie internetowej www.kaweczyn.pl oraz Tureckiej Izby Gospodarczej.

Projekt jest 100% dofinansowanie ze środków zewnętrznych, a jego wartość to kwota 92 400,00 zł. Projekt realizowany jest w r ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3. 1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych. Operatorem grantu est Funacja Legalna Kultura.